Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Bereket Paketleriyle Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyoruz

Bereket Paketleriyle Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyoruz

Şefkat Eli İnsani Yardım Derneği olarak, zulüm altındaki masum ve muhtaç kimseler için başlattığımız "Bereket Paketi" projesi kapsamında bağışçılarımızın destekleriyle binlerce ihtiyaç sahibine ulaşmaya devam ediyoruz.

İyiliğe ve iyi insan olmaya giden yolda Yurtiçi ve Yurtdışı bağışçılarımızın katkılarıyla Yemen, Somali, Afganistan, Arakan ve Gazze’de muhtaç gönüllere dokunuyor dört kişilik bir ailenin bir aylık mutfak ihtiyacını gidererek yaşam mücadelelerine destek oluyoruz.

Bereket Paketinde Neler Var?

Mazlum ve mağdur coğrafyalardaki mutfak kültürü, maalesef bizlerin zengin içerikli mutfağımızla kıyaslanamaz. Hayat şartları ve imkânsızlıklar sebebi ile, az çeşitle iktifa etmek zorunda olan bu mağdur insanların günlük ihtiyacı, birkaç madde ile sınırlıdır. Bu sebepten “Bereket Paketi” içeriği; temel gıda maddeleri olan un, şeker, yağ ve pirinçten oluşmaktadır. Tedariki mümkün olan bazı bölgelerde paket içeriğine yumurta da ilave edilmektedir.

Ne Kadar Bağış Yapılabilir?

“Bereket Paketi” projesine yapacağınız 1000 liralık bağışla; Yemen, Somali, Afganistan, Arakan ve Gazze’deki Müslüman kardeşlerimizin (dört kişilik bir ailenin) bir ay boyunca tüketeceği gıdayı, ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz. Fakat bu demek değildir ki, herkes 1000₺ bağış yapmak zorundadır. Elbette isteyen istediği miktarda bağış yapabilir.

Not: Bağışçılarımızdan dekont açıklama kısmına “Bereket Paketi” ile hangi ülkeye yardım yapmak istediklerini yazmalarını rica ediyoruz