Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Şefkat Eli, Suriye'de İhtiyaç Sahiplerine Kömür Ve Soba Yardımı Ulaştırdı

Şefkat Eli, Suriye'de İhtiyaç Sahiplerine Kömür Ve Soba Yardımı Ulaştırdı

İnsanlar, temel geçimlerini sağlamak için birçok şeye muhtaçlar. Yoğun kar yağışı ve yüksek soğuklarla geçen bu kış, en çok da kömüre ve sobaya ihtiyaç duyulmasına neden olmuştur. Özellikle de Suriye'nin İdlib bölgesinde yaşanan vahim olaylar, insanları evlerinden etmiştir.

Çadırlarda geçinmek zorunda kalan insanlar, ısınmak için sobaya ve kömüre ihtiyaç duyuyorlar. Onlar, yaşanan olaylarla uğraşmaktan ve canlarını korumaktan bu tarz gereksinimlerini karşılayamıyorlar. Ancak yapmış olduğumuz yardımlar sayesinde Suriye'deki kardeşlerimize kömür ve soba yardımı yapıyoruz. Bu yardımlarımız sayesinde onların bir nebze olsun ısınmalarına vesile oluyoruz. Soğukta yaşamak zorunda kalan Suriyeliler, en çok da ısınma konusunda sorun yaşıyorlar. Bunun farkında olan derneğimiz, yapmış olduğu kömür ve soba yardımları ile onların içini ısıtmaya çalışıyor.

Şefkat Eli İnsanı Yardım Derneği Neler Yapar?

Şefkat Eli derneğimiz, ihtiyaç sahiplerine hızlı bir şekilde ulaşıp onların hayat mücadelelerine destek olur. Bu desteğimizi sağlarken de siz yardımsever insanlardan yardım alıyoruz. Birlikten kuvvet doğar düşüncesinde hareket ederek dünyanın bir ucunda yaşayan muhtaçlara bile ulaşabiliyoruz. Şefkat Eli insanı yardım derneği olarak faaliyet gösterdiğimiz birçok alan vardır. En son yaptığımız faaliyetlerin başında ise Suriye'nin İdlib bölgesine gönderilen soba ve kömür yardımı bulunuyor.

Şefkat Eli Kömür Ve Soba Yardımı Devam Ediyor Mu?

Şefkat Eli olarak Suriye'ye kömür ve soba yardımlarımız hala devam ediyor. Kış şartlarının henüz devam etmesi, Suriye halkının daha da fazla kömüre ve sobaya ihtiyaç duymalarına neden olmaktadır. Yardımlarımızı elimizden geldiği kadar devam ettirmeye gayret ediyoruz. Çabamız, yarı açık çadırlarda kalan insanların biraz olsun ısınmalarını sağlamak içindir.

Şefkat Eli Kömür Ve Soba Yardımı Dışında Başka Yardımlar Yapıyor Mu?

Şefkat Eli olarak sadece soba ve kömür yardımı yapmıyoruz. Bunun yanı sıra farklı temel ihtiyaçların yardımını da gerçekleştiriyoruz. Başta gıda olmak üzere hayati öneme sahip yardımlarımız da vardır.

Şefkat Eli İnsani Yardım Derneğine Yardım Bağışı Yapabilir Miyim?

Şefkat Eli derneğimize dilediğiniz şekilde bağış yapabilirsiniz. Bizler bağışlarınızı talep ettiğiniz amaç doğrultusunda kullanarak insanlara iyilik ediyoruz. Gönlünüzden ne koparsa o bizim için en değerli yardımdır. Bu nedenle yapacağınız 1 liralık bir yardım bile başkasına büyük bir haline gelir. Ufak bir yardım deyip, yapmış olduğunuz bağışları küçümsemeyin. Çünkü sizin ufağınız, başkasının en büyüğü olabilir.

Şefkat Eli Derneğine Nasıl Bağış Yapabilirim?

Şefkat Eli insanı yardım derneğimize, online bağış veya hesap numaralarımız üzerinden bağış yapabilirsiniz.