Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Şefkat Eli, Ramazan Ayı Öncesi Türkiye'de Gıda Paketi Dağıttı

Şefkat Eli, Ramazan Ayı Öncesi Türkiye'de Gıda Paketi Dağıttı

2010 yılından itibaren dünya çapında yaptığımız yardım çalışmalarıyla milyonlarca insanın elinden tuttuk. Sizler sayesinde destek olmaya da devam ediyoruz. Yaptığımız yardımlarda yardım ağımızı geniş tutmayı hedefledik. Bu yüzden Kur'an'ı Kerim, zekat, briket ev, kurban, iftar, su kuyusu ve fidye gibi birçok alanda bağış çeşitleri yapıyoruz.

Bu Ramazan Paylaşmanın Tam Zamanı

Ramazan ayına, "Bu Ramazan Paylaşmanın Tam Zamanı" sloganıyla başladık. Bağışçılarımız, bu sloganımıza sessiz kalmadı. Bu sayede Ramazan öncesinde de gıda paketleri dağıttık. Ramazan ayında sadece yurt içinde değil yurt dışında da çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Sizler de destek vermek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Merak ettiğiniz konulara web sitemizden ulaşabilir ya da arayarak sorularınızı sorabilirsiniz. Yardım seçeneklerimizden size uygun olanı seçerek, bağışçılarımız arasına katılabilirsiniz.

Şeffaf Çalışmaya Dikkat Ediyoruz

Çağımızın en büyük sorunu, şüphesiz güvenirlilik. Merhamet sahibi, yardımsever dostlarımızın güvenini kazanmaya dikkat ediyoruz. Bu yüzden şeffaf çalışıyoruz. Projelerimizi açık bir şekilde yapıyoruz. Birçok iletişim adresimiz bulunuyor. Web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda yaptığımız yardımlar, ayrıntılı olarak yer alıyor.

Bunun dışında merak edilen konularda açıklık kazandırmaya devam ediyoruz. Çünkü sizin güveniniz, bizim en büyük mirasımızdır.

Sizlerden Güç Alıyoruz

Verdiğiniz destekler sayesinde 2017 yılında kurumsal kimliğimizi aldık. Bu sayede daha çok kardeşimizle iletişime geçtik. Amacımız, daha çok kişiye ulaşmak. Bunun için 7/24 hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. 2021 yılında gerçekleştirdiğimiz projelerle, amacımıza bir adım daha yaklaştık. Halkımızı bilinçlendirdik, arama kurtarma faaliyetlerinde bulunduk, iftar çadırları kurduk.

Bu yılda aynı şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Ramazan ayı öncesinde binlerce aileye gıda paketi dağıttık. Yıl sonuna kadar da dağıtmaya devam edeceğiz.

Yardımda Kaliteden Taviz Vermiyoruz

Kendinin yemediğini ve giymediğini, başkalarına da verme, diye bir söz vardır. İşte, biz bunu ilke ediniyoruz. Yardım kolilerimizde, verdiğimiz yemeklerde ve daha birçok yardımlarımızda kaliteden taviz vermiyoruz. En iyiyi hedefliyoruz. Çünkü çocukların gülümsemesini ve yardıma aracı olmanın mutluluğunu önemsiyoruz.