Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Şefkat Eli Derneğinden İdlib’li Çocuklara Giyim Yardımı

Şefkat Eli Derneğinden İdlib’li Çocuklara Giyim Yardımı

2010 yılından beri faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz derneğimizde gönüllülerin ve bağışçıların da büyük katkısıyla bugün hala faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Şefkat Elinin Bu Çalışmadaki Amacı

Suriye’nin 2013’den beri mücadele ettiği iç savaşta zor durumda kalan insanlara el uzatmaktır. Soğuk hava şartlarının da beraberinde getirdiği bu zorlu süreçte hep birlikte olup elimizden gelen her türlü yardımı yapmayı hedef bilmekteyiz.

İdlib’e Kıyafet Yardımı

Zor günler geçiren İdlib halkına yapılacak yardımlarda ilk önceliklerimizden biri giyim paketi yardımıdır. Savaş içerisinde kimi vatandaşlar evlerini bırakmak zorunda kalırken kimisi de ailesinden ayrılmak zorunda kaldı. Canlarını kurtarmak için tüm seferberliğini sürdüren bu halka yardım etmek tüm insanlığın vazifesidir. Biz de kurmuş olduğumuz bu yolda tüm imkanları kullanarak maddi desteklerimize tüm hızıyla devam ediyoruz. Şefkat Eli İnsani Yardım Derneği çocuklara şefkat eli giyim mağazasından bot, mont, çorap ve kışlık atkı bere gibi birçok hediyemizi mağdur çocuklara ulaştırdı.

İdlib’e Gıda Yardımı

Evinden ayrılıp sokağa düşen bu insanların gıda bulmak konusunda çok zorlandığını belirtmek istiyoruz. Ekmek ve bazı temel besinlerin bulunduğu gıda paketimizi onlara ulaştırarak açlıkla burun buruna gelen halka sonuna kadar destek ve yardımda bulunuyoruz. Bu hizmetlerimiz bununla sınırlı kalmayıp kurban yardımı yaparak et ürünlerinden de ulaştırmayı hedef bildik.

İdlib Yardım Kampanyası

Giyim ve gıda yardımıyla devam eden kampanyalarımız bununla yeterli olmayıp daha birçok yardıma ev sahipliği yapmaktadır;

  • Soğuk geçen geceler için olmazsa olmaz battaniye yardımı
  • Dinimiz gereği yapılan zekât ve sadaka bağışları
  • Bunlara ek Briket Ev yardımı

Suriye’ye bizimle beraber siz de destek vermek istiyorsanız aramıza katılıp bu yardımlardan birini ya da birden fazlasını seçerek hiçbir koşul gözetmeksizin yardımda bulunabilirsiniz.

Nasıl Yardım Edebilirim

İnternet üzerinden kolaylıkla bağış yapabildiğiniz sistemimizde havale ya da EFT ile bunu yapmak mümkün. Veya İnternet üzerinden bağış yapmayı istemez iseniz bizzat derneğimize gelerek elden yardım yapabilirsiniz.

İdlib savaşının durmasının pek yakın olmadığı bu dönemlerde sürekliliği esas hale getirmiş olan derneğimizde durumunuza göre gerek her yıl gerek her ay yardımlarınızla desteğimize ortak olabilir siz de bir can kurtarabilirsiniz.

Tekrar şeklinde ödeme yapmak isterseniz her seferinde havale ya da EFT yapmak yerine her ay tekrarlanacak kısmını işaretleyerek desteklerinizi sürekli olarak iletmiş olursunuz.