Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Şefkat Eli Derneğinden Başarılı İşler

Şefkat Eli Derneğinden Başarılı İşler

Yardım kuruluşu olarak bilinen Şefkat Eli İnsani Yardım Vakfı aralıksız bir şekilde işler yapmaya devam ediyor. Başarılı çalışmalarına her geçen gün bir yenisini ekleyen dernek yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerine devam ediyor. Fatihin emaneti olan Fethin sembolü Ayasofya Camii şükür kurbanı için çalışmalar devam ediyor. Bu konuda desteklerini esirgemeyen Şefkat Eli Yardım Derneği faaliyetlerine devam ediyor.

Derneğe yardımda bulunan katılımcılarla birlikte şükür kurbanları da dualar eşliğinde kesilmiş oldu. Fatihin emaneti ve sembolü olan Ayasofya caminin yeniden ibadete açılması tüm Müslüman aleminin duygu dolu anlar yaşamasına neden oldu. Dernek görevlileri ve katılımcıların da desteğiyle adanan şükür kurbanları dualar eşliğinde kesildi.

Adanan Şükür Kurbanları Dualarla Kesildi

Fatihin emaneti ve fethin sembolü olan Ayasofya camii yeniden faaliyete başladı. Bu durum bütün Müslüman alemini sevindirdi. Faaliyete yeniden başlayan cami çok önemli bir işe imza attı. Adanan şükür kurbanları Şefkat Eli Yardım derneği ve üyeler tarafından dualar eşliğinde kesildi. Yüce Mevla’ya dua ve niyazda bulunanlar şükür adaklarını Ayasofya camii kurban kesim alanında kestirdi.

Fethin emaneti olan ve aynı zamanda sembol haline gelen Ayasofya camiinin açılması ülke genelinde büyük bir sevinç ve mutluluğa neden oldu. Dualar eşliğinde kesilen şükür kurbanları ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Yardım Eli İnsani Şefkat Derneği adanan şükür kurbanlarını usule uygun olarak kestirdi.

Ayasofya Camiinde Şükür Kurbanları Kesildi

Tarihi anlamda büyük bir değeri olan Ayasofya camii uzun bir süreden sonra ibadet yapmaya açıldı. Ayasofya camiinde şükür kurbanları kesildi. Fatihin fethi ve aynı zamanda emaneti olan Ayasofya camiinin açılışı ülkede büyük bir sevince sebep oldu. Şefkat Eli Yardım Derneği çalışanları tarafından organize edilen şükür kurbanları kesimi dualar içinde gerçekleştirildi.

Edilen dua ve niyazlarla yeniden ibadete açılan Ayasofya Camisini milyonlarca insan ziyaret ediyor. Fatihin fethi ve emaneti olan Ayasofya camiinin yeniden ibadete açılmasıyla birlikte tüm Müslüman alemi büyük bir sevinç yaşadı. Şükür kurbanları Ayasofya Camii içerisinde dua ve tekbirlerle kesildi.