Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Şefkat Eli Arama Kurtarma Marmaris Yangın Bölgesinde

Şefkat Eli Arama Kurtarma Marmaris Yangın Bölgesinde

Marmaris'te yaşanan yangından dolayı pek çok kişi panik yaşadı. Yangınlar özellikle doğaya ve canlılara zarar verdiği için Marmaris’te yaşanan bu durumdan dolayı doğa ne yazık ki zarar gördü. Yeşilliklerin ve toprakların bile olumsuz etkilenmesine neden olan Marmaris yangın afeti sonrasında kısa süre içerisinde ekipler gelerek yangın söndürme çalışmalarına başladı.

Daha sonrasında ise bu yangın esnasında Şefkat Eli Derneği’nin de uzattığı el sayesinde yangında pek çok durum engellenmiş oldu. Şefkat Eli Derneği’nin desteği yangın söndürme çalışmaları sırasında yoğun bir şekilde devam etti. Böylelikle Marmaris’teki yangın daha büyük bir felakete yol açmadan kısa süre içerisinde Şefkat Eli Derneği’nin de destekleri sayesinde söndürüldü.

Şefkat Eli Derneği’nin Yangın Bölgesine Yaptığı Katkı

Şefkat Eli Derneği yangın bölgesine kısa sürede arama kurtarma ekiplerinin ulaşması sayesinde yangının söndürülmesine destek olmuştur.

Derneğin sağladığı katkı ile birlikte yangının önüne geçilmiş oldu. Böylelikle daha büyük çapta sorunlar olmadan ve hayati tehlike durumları yaşanmadan yangının söndürülmesinde Şefkat Eli Arama Kurtarmanın katkısı büyük oldu.

Yangınlar günümüzde ne yazık ki yaşanan doğal afetlerden biri olduğu için bu durumdan doğa ve insanlar oldukça olumsuz etkileniyor. Fakat Şefkat Eli Arama Kurtarmanın verdiği destek ile Marmaris’ teki yangının kısa sürede söndürülmesi başarıldı. Yangının söndürülmesinden sonra soğutma çalışmaları başlatıldı.

Yangının Söndürülmesine Şefkat Eli Arama Kurtarmanın Desteği

Yangının söndürülmesi ile rahat bir nefes alan yetkililer ve bölge halkı büyük bir tehlikeden kurtulmuş oldu. Daha sonra Devletimizin helikopteri ile tüm bölge yukarıdan taranarak kontrol edildi. Yangın söndürüldükten sonra yetkililer tarafından sonuçlar değerlendirilirdi.

Hayati boyutlara ulaşmadan yangının önlenmesi, hem doğa hem de tüm canlılar için Şefkat Eli Derneği’nin desteği sayesinde sağlandı. Şefkat Eli Arama Kurtarmanın da desteği ile Marmaris’te yaşanan yangın ciddi boyutta önlenerek hayati tehlikelere yol açması önlenmiş olundu.