Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Şefkat Eli Arama Kurtarma Her Daim Göreve Hazır

Şefkat Eli Arama Kurtarma Her Daim Göreve Hazır

Yaşanan felaketlerde arama kurtarma çalışmalarına yoğun şekilde ihtiyaç duyuluyor. İnsanlar, zor anlarında onlara yardım edebilecek profesyonel ekiplerin bulunmasından oldukça memnun kalıyorlar. Çünkü o felaket anında sevdiklerini uluşamayabiliyorlar. Şefkat Eli Derneği, felaket sonrasında arama kurtarma çalışmalarına katılarak sizlere destek oluyor. Arama kurtarma konusunda sürekli tatbikatlar gerçekleştiriyoruz. Böylece meydana gelebilecek her ihtimale karşı bir önlemimizin olmasını önceden planlamış oluyoruz. Arama kurtarmada kendimizi bu kadar hazır hale getirmek, yardımlarımızın kusursuz olabilmesi açısından önemlidir. Tatbikatlarımızı sıklıkla yerine getirerek hazırlıklarımızı ihmal etmemeye özen gösteriyoruz.

Şefkat Eli Arama Kurtarma Hangi Durumlara Hazırlıklıdır?

Yaşanılan afetin türü ne olursa olsun bu hizmetimizi sizlere sunmaktan geri durmuyoruz. Amacımız, insanlık görevimizi en iyi şekilde yerine getirmektir. Meydana gelen doğal afetlerde birçok insan hayatını kaybederken birçok insanda kayboluyor. Ölen ve kaybolan insanlara ulaşmak ise son derece zor olabiliyor. Bu zorluklarla sizinle beraber mücadele edebilmek için hazırlıklarımızı maksimum seviyede tutuyoruz. Mümkün olduğu kadar fazla tatbikat yaparak, kendimizi bu konuda her daim profesyonelleştiriyoruz.

Şefkat Eli Arama Kurtarma Afet Yerine Ne Zaman Ulaşır?

Afetin meydana gelmesi halinde ekibimiz en kısa sürede dernek merkezimizden olay yerine intikal eder. Yaptığımız tatbikatlarda en hızlı şekilde olay yerine nasıl ulaşacağımızı da planlıyoruz. Böylece afet anında, ulaşım konusunda bir sorun yaşamamış oluyoruz. Bize haber ulaşması durumunda afetin gerçekleştiği yere ulaşmamızı hızlandırmak adına her şeyi yapıyoruz.

Şefkat Eli Arama Kurtarma Deprem Felaketine Hazırlıklı Mıdır?

Şefkat Eli Derneği, deprem felaketine karşı daha ayrı bir hazırlık içerisindedir. Özellikle de son dönemlerde beklenen büyük depreme karşı özel bir arama kurtarma çalışmalarımız vardır. Hazırlıklarımız, depremden sonra meydana gelebilecek her şeye uygun şekildedir. Her daim göreve hazır halde bulunan arama kurtarma ekiplerimiz, depremin zorluğunda size destek olmak için hazırdır.