Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Kirvem Olur Musun Projesi Kapsamında 100 Sünnet Gerçekleştirdik

Kirvem Olur Musun Projesi Kapsamında 100 Sünnet Gerçekleştirdik

Yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için kurulmuş olan Şefkat Eli Derneği erkek çocuklarının sağlıklı olması ve İslam dinimizin gereğince sünnet olmaları adına çalışmalar sürdürmekte. Bu amaçla Şefkat Eli olarak sünnet projesini hayata geçirdik ve hayırseverlerden almış olduğumuz bağışlar sayesinde Afrika’da erkek çocuklarının sünnet edilmesini sağlıyoruz. Yapılan bağışlardan faydalanarak yapmış olduğumuz sünnet organizasyonları ile erkek çocuklarını sünnet ediyoruz. Derneğimizin yürütmüş olduğu sünnet projesi Afrika gibi ülkelerde sünnet olma imkânı bulamayan erkek çocuklarının sünnet edilmesini sağlamaktayız.

Kolaylıkla Sünnet Projesi Bağışında Bulunabilirsiniz

Şefkat Eli Derneği aracılığı ile sünnet projesine bağış yapabilirsiniz bağış yapmak için Afrika'daki erkek çocuklarına sünnet yardımı yapmayı düşünen bağışçılarımız 3 farklı yöntemden faydalanabilirler. Bu yöntemler online bağış, havale/EFT bağışı ve elden bağış işlemleridir. Elden bağış yapmayı tercih eden hayırsever vatandaşlarımız derneğimizin İstanbul Kavacık'ta bulunan ana merkezimize gelebilirler. Online bağış yapmak istiyorsanız derneğimizin web sitesini kullanabilirsiniz. Web sitemize girdiğiniz zaman ana sayfada yer alan bağış bölümü kısmından sünnet projesine girerek belirlenen bağış miktarının kredi kartınızı kullanarak ödeyebilirsiniz.

Sünnet Projesi Devam Ediyor

Afrika gibi maddi açıdan zorluk yaşayan bölgelerdeki erkek çocuklarının sünnet olma imkânına sahip olmasına katkıda bulunmak isteyen kişiler derneğimizi tercih edebilirler. Derneğimizin yürüttüğü sünnet projesini katılmak isteyen bağışçılarımız için azami bir ücret belirlenmiştir. Şefkat Eli olarak başta Afrika Çad olmak üzere, Mozambik, Nijerya, Somali, Gambiya, Etiyopya, Senegal gibi ülkelerde sünnet olma imkânına sahip olamayan erkek çocuklarının sünnet olmalarına yardımcı oluyoruz. Yapacak olduğunuz bağışlar ile buradaki erkek çocuklarının sünnet olmalarını sağlayabilirsiniz. Bu bağışları istediğiniz zaman yapabilir ve sünnet projesine katkıda bulunabilirsiniz.

Derneğimiz yürütmüş olduğu sünnet projesine yapılan bağışları bir araya getirerek sünnet olacak erkek çocuklarının sayısını belirler. Sonrasında ise proje yürütülen Afrika ülkelerinde çadırlarda ya da zor şartlar altında yaşayan çocukları araştırıyor ve sünnet olmayanları tespit ediyoruz. Sizler de yapacak olduğunuz yardımlar ile Afrika gibi ülkelerde yürütmüş olduğumuz sünnet projesine güvenilir bir şekilde destek olabilirsiniz.