Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Gazze’ye Yardımlarımız Devam Ediyor

Gazze’ye Yardımlarımız Devam Ediyor

Gazze!

Zeytin ağaçlarının gölgesinde büyürken, yiten umutlardır...

Gazze!

Bombardıman altında!

Gazze!

Kanayan yara...

İslâm coğrafyasının en masum ve belki de en fazla haksızlığa uğrayan yeridir Gazze!

Yıllardır Siyonistler tarafından abluka altında olan, sınırından girenin çıkamadığı, çıkanın da giremediği bir açık hava hapishânesi şehirdir Gazze...

Fakat bitmek bilmeyen zulüm, 7 Ekim 2023’te başlayan ağır bombardıman ile bir soykırıma dönüştü. 45 km² gibi küçücük bir şehirde, tüm hakları ellerinden alınan 2 milyon 300 bin insan hayatta kalma mücadelesi veriyor ve bunun için dua etmekten başka yapacakları bir şeyleri yok!

Şefkat Eli Derneği olarak ise, bu noktada elimizden gelen desteği sağlamaya çalışıyoruz. Evet, Gazze’ye giriş çıkış yasak dedik fakat sene boyunca Gazze’ye yardım ettiğimiz için, ekibimiz zaten hep oradaydı.

Gazze’ye sıcak yemek, tıbbî yardım ve nakdî desteklerimiz, siz kıymetli bağışçılarımızın yaptığı (ve yapacağı) infaklar ile kesintisiz devam ediyor.

Dağıtım yaptığımız yer ise, Gazze’de çok bilinen ve güvenilir bir lokasyon olan Birleşmiş Milletler’in okuludur ve şu anda evi bombalanan insanlar buraya sığınıyor.

Duadan başka elimden ne gelir demeyelim. Bizler her şeyden evvel insan olarak, zulüm altındaki kardeşlerimizin acil ihtiyaçları için bağış yapabiliriz.

Dileğimiz Gazze’nin bir an önce bu talihsiz durumdan kurtulması.