Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Gazze’deki İftar Yemeği Birlik ve Beraberliğe Destek Sağladı

Gazze’deki İftar Yemeği Birlik ve Beraberliğe Destek Sağladı

Son yıllarda pek çok kuruluş, ihtiyacı olan ve iftar yemeğine parası yetmeyen kişilere yardım etmek için iftar yemekleri düzenliyor. Derneğimiz bu alanda ön plana çıkarak dünyanın her yerindeki Müslümanlara ulaşmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Gazze’de yardım bölgelerimiz arasında yer alıyor. Derneğimiz tarafından verilen Gazze’deki iftar yemeği birlik ve beraberliğe destek sağladı.

İftar organizasyonumuzun amacı, iftar yemeğine gücü yetmeyen ya da iftar vermek isteyenlere ikramda bulunarak bir fırsat sunmaktır. İhtiyaç sahibi olan Müslümanların iftar yapabilmesi için Gazze’de yaptığımız iftar organizasyonları ile birlik ve beraberliğin pekişmesine katkıda bulunuyoruz. Derneğimizin bu organizasyonu, ihtiyaç sahiplerine iftar veren, kar amacı gütmeyen bir organizasyondur.

Gazze’de İftar Organizasyonları ile Müslüman Alemine Destek Oluyoruz

Derneğimiz kurulduğundan beri pek çok alanda çalışmalarını sürdürüyor ve yardıma muhtaç insanlara destek olmaya devam ediyor. Ramazan aylarında da iftar organizasyonlarımız ile Müslüman alemine yardımcı oluyoruz. Uzun süreden beri derneğimiz, Suriye ve Filistin dahil olmak üzere diğer ülkelerde etkinlikler düzenleyerek erişimini genişletti.

Gazze’de verdiğimiz iftar yemekleri ile de buradaki Müslümanların ihtiyaçları giderilirken birlik ve beraberliğin oluşması da sağlanıyor. İftar, Ramazan ayında gün boyu süren orucu açmak için yenen yemektir. Kutlama ve neşe zamanıdır. Derneğimiz düzenli iftarlara ek olarak ihtiyaç sahiplerine iftar düzenlemeye devam ederek Gazze ve benzeri yerlerde Müslümanların ihtiyaçlarına katkıda bulunuyor.

Gazze İçin İftar Organizasyonları

İftar Müslümanların bir araya gelip oruçlarını açtıkları bir zamandır. Derneğimizin Gazze iftar organizasyonu ise ihtiyaç sahiplerine iftar vermek için çalışmaktadır. Bu yardımları topluma geri vermenin bir yolu olarak sunabilmekten ve Ramazan ayında yiyecek bulamayanlara desteğimizi göstermekten heyecan duyuyoruz.

Gazze’de verdiğimiz iftar ile Müslümanların birlikte iftar açmalarını ve bir araya gelerek güçlenmelerini sağladık. Derneğimiz, Ramazan ayında oruç tutan ihtiyaç sahiplerine yardım eden, kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Organizasyon, ihtiyaç sahiplerine iftar yemekleri sunuyor ve oruçlu oldukları süre boyunca çeşitli yardımlar sağlayabiliyor. Gazze halkına verdiğimiz iftar yemeği oldukça etkili oldu.