Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Dernekten Kaymakamlığa Anlamlı Ziyaret

Dernekten Kaymakamlığa Anlamlı Ziyaret

Şefkat Eli Derneği Beykoz Kaymakamlığına anlamlı bir ziyarette bulundu. Ziyaretin temel amacı ise yapılan yardımlara olan teşekkürleri iletmekti. Beykoz Kaymakamlığı yapılan bu önemli ziyaret için Şefkat Eli Derneği ve çalışanlılarla birlikte sohbette bulundu.

Önemli yardımlarda bulunan Şefkat Eli Derneği Beykoz kaymakamı ile birebir olarak görüşmelerde bulundu. Yeni göreve başlayan kaymakama hayırlı olsun dileklerinde bulunan Şefkat Eli Yardım Derneğini kaymakam makamında misafir etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Beykoz Kaymakamlığına yeni atanan Esengül Korkmaz’ı makamında ziyaret ederek yeni görevi için hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Şefkat Eli Derneği Başkanı olarak çalışmalar yapan Recep Karakaya, sayın Kaymakam’a yapılan yardım ve destek kampanyaları hakkında bilgi aktarımında bulundu.

Yeni Beykoz Kaymakamı Şefkat Eli Yardım Derneğini Ağırladı

Beykoz kaymakamlığına yeni atanan ve görevine başlayan Esengül Korkmaz makamında en önemli derneklerden olan Şefkat Eli Yardım Derneği başkanını ağırladı. Başkan Karakaya yurt içi ve yurt dışında yürütülen yardım faaliyetleri ile ilgili istişarelerde bulundu.

Derneğin üyeleri arasında yer alan Salih Karakaya Beykoz belediyesinin yeni kaymakamı olan Korkmaz'a oldukça anlamlı bir hediye vererek dikkat çekti. Bir luh armağan eden Karakaya'ya Esengül Korkmaz teşekkür dileklerinde bulundu.

Luh ise Afrika halkının üzerine Kur’an-ı Kerim öğrenmek için ayetleri yazıp sildikleri bir tahta olarak tabir ediliyor. Bu anlamlı hediye karşısında teşekkürlerini sunan yeni kaymakamın heyecan dolu anlar yaşadığı gözlerden kaçmadı.

Beykoz Kaymakamı Ziyaretten Memnun Kaldı

Beykoz kaymakamı olarak göreve atanan Esengül Korkmaz Çiçekli yapılan bu anlamlı ziyaret ve kendisine hediye edilen detaydan dolayı bir hayli memnun kaldı. Basın mensupları ile bir fotoğraf karesi de paylaşan Korkmaz Şefkat Eli Yardım Derneği ve yöneticilerine teşekkürlerini iletti.

Beykoz Kaymakamı Sayın Esengül Korkmaz Çiçekli ile görüşme yapan Şefkat Eli Yardım Derneği yöneticileri yapılan bu ziyarette devam eden yardım işlemleri hakkında bilgi paylaşımı yaptılar. Esengül Korkmaz Çiçekli ise yardıma ihtiyacı olan gerek yurt içi gerekse de yurt dışı ülkelerine ellerinden gelen bütün yardımlarda bulunacaklarını açıkladı. Yapılan bu ziyaret dikkat çekmeyi başardı.