Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Bu Kurban Bütün İşi Bize Bırakın

Bu Kurban Bütün İşi Bize Bırakın

Şefkat Eli Derneği uzun yıllardır özellikle Afrika ülkesine yaptığı yardımlarla bilinen bir dernektir. Bu yüzden sıklıkla yaptığı yardımlar kurbanlar ve açtırdıkları su kuyuları ile sık sık gündeme gelmeleri söz konusu. Şefkat Eli Derneği öncülüğünde pek çok kişi bağışlarını yaparak Afrika ülkelerine destek olunmasını sağlar. Şefkat Eli Derneği uzun yıllardır yaptığı yardımlarla beraber pek çok kişi bu konuda güvenle kurban bağışlarını Derneğe sunuyor. Böylelikle Afrika’daki ihtiyacı olan herkes için kurbanlar kesilerek, buradaki insanlara sunulmuş oluyor.

Şefkat Eli Derneği ile Tüm Usullere Uygun Kurban Kesimi

Şefkat Eli Derneği son 12 senedir yapılan bağışlar ve kurbanlarla birlikte Afrika ülkelerine ciddi boyutta yardımlarda bulundu. Özellikle insanların yaptığı bağışlarda kişiye özel isimle gönderilen videoların bulunması ile en güvenli şekilde bağışlar kabul edilir.

Şefkat Eli Derneği tarafından Afrika için kesilen ve yardım yapılan kurbanların her biri tamamen İslami usullere uygun şekilde yapılıyor. Aynı zamanda veteriner kontrolünden de geçerek buradaki insanlara en sağlıklı şekilde sunuluyor. Derneğe güvenli şekilde yardım yapmak isteyen kişiler için hem isme özel hem de et dağıtımında çekilen videoların her biri özel olarak gönderiliyor. Şefkat Eli Derneği en güvenli ve en başarılı kurban kesiminin yapıldığı derneklerin başında yer alıyor. Afrika gibi böyle yardımlara sık gereksinim duyan bir kıta için Şefkat Eli Derneği’ne yardımda bulunmak mümkündür.

Şefkat Eli Derneği’ne belirlenen hisse bedeli ile birlikte katılım sağlamak ve yardımda bulunmak mümkün olur. Son dakika gelişmeleri ve gündemden Şefkat Eli Derneği sürekli yer alıyor.

Yapılan tüm kurban yardımları ile ihtiyacı olan herkese Bu yardımlar sunuluyor.

Şefkat Eli Derneği ile Güvenilir Kurban Yardımı

Pek çok kişinin kurban konusunda yardım etme isteğinde güvenilir bir dernek arayışı isteniyor. Bu konuda Şefkat Eli Derneği güvenilir ve Afrika yardımları ile gündemde yer alan ve en iyi derneklerin başında yer alıyor. Güvenli bir yardım ve kurban desteği için Şefkat Eli Derneği ile iletişime geçmek mümkündür.

Daha sonrasında ise Şefkat Eli Derneği yardımları sayesinde yardıma ihtiyacı olan pek çok kişiye kurban kesilerek etleri sunulur. Kişiye özel videolar ve et kesim ve dağıtım videoları ile insanlar üzerindeki güveni en iyi şekilde oluşur. 12 senelik bir tecrübe ve başarı ile şefkat ile Derneği sayesinde Afrika'da ihtiyacı olan herkes için kurban eti yardımları devam ediyor.

Afrika kıtası gerek açlık gerek susuzluk konusunda yıllardır gündemde olan bir alandır. Bu yüzden de yiyecek ve su gibi ihtiyaçlara sıklıkla gereksinim duyar. Bu konuda 12 yıldır şefkat ile Derneği sayesinde kurban etleri buradaki halka sunulur. Başarıları ile sıklıkla gündeme gelen Şefkat Eli Derneği sayesinde bağışta bulunmak isteyen pek çok kişi kurbanlarını bu Derneğe bağışlıyor. Böylelikle yardıma ihtiyacı olan herkes için kurban bağışı yapılması sağlanır.

Şefkat Eli’nin Kurban Konusundaki Hassasiyeti

Özellikle Şefkat Eli Derneği’nin tamamen hijyen kurallarına uygun şekilde bir kesim yapması da gündemde bir konudur. Veteriner kontrolü eşliğinde tamamen İslami şartlara uygun şekilde kurban kesimi gerçekleşir. Daha sonrasında ise ihtiyaç sahibi olan Afrika halkına bu etler dağıtılır. Kesim esnasında isme özel olarak video çekilip gönderim sağlanır ve genel et dağıtım videosu da gönderilir. Böylelikle yardımda bulunmak isteyen kişiler için güvenilir bir dernek ortamı sunulur. Tamamen hijyenik şekilde yapılan bu yardım sayesinde pek çok kişi, kurban yardımı konusunda güvenle Şefkat Eli Derneği’ne bağışta bulunabilir. En güvenilir kurban bağışı konusunda Şefkat Eli Derneği öncü bir dernektir.