Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Afganistan’da İftar Organizasyonu Çalışmaları Devam Ediyor

Afganistan’da İftar Organizasyonu Çalışmaları Devam Ediyor

Derneğimiz, kar amacı gütmeyen, iftarda ihtiyacı olanlara yemek dağıtan bir hayır kurumudur. Ramazan ayında evsizlere ve daha az talihlilere yemek dağıtan, kar amacı gütmeyen, hayır kurumudur. Her yıl ihtiyaç sahiplerine yüksek miktarda yemek ulaştırdık ve çeşitli kurum ve kişilerden sayısız ödül aldık. Afganistan’da da iftar organizasyonu çalışmalarımız devam ediyor.

Ramazan ayında Müslümanları bir araya getiren iftarlar için en iyi şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Derneğimiz, Afganistan’daki Müslümanlar için iftar organizasyonu çalışmalarını sürdürüyor ve bu sayede de birçok insan yardımcı olurken Ramazan ayının önemini de gösteriyor. İftar organizasyonumuz ihtiyaç sahiplerine yardıma yönelik bir girişimidir. Bu proje, kendilerinden daha az şanslı olanlara yardım etmek isteyen kişi ve kurumlar destekleri ile sürdürülmeye devam ediyor.

Afganistan İçin İftar Yemekleri

Derneğimiz, yıllar içinde genişleyerek birçok gönüllü ve katkıyı bünyesinde bulunduruyor. İftar organizasyonumuz, Afganistan’daki Müslümanları bir araya getirmek ve Ramazanın önemini yansıtmak için son hız devam ediyor. Afganistan da dahil olmak üzere halen dünyanın farklı yerlerinde iftar organizasyonları düzenliyoruz. Ayrıca yaklaşan etkinliklerimiz için başvuruları ve yardımları kabul etmeye devam ediyoruz ve her zaman ekibimize katkıda bulunacak yeni gönüllüler arıyoruz.

Afganistan halkının güzel iftar akşamları geçirmesi ve ihtiyaç sahibi Müslümanların iftarlarını yapabilmesi için her zaman bütün gücümüzde çalışıyoruz. Bu sayede de hayırseverlerin de katkıları ile Afganistan’daki insanların iftar organizasyonlarından yararlanmasını sağlıyoruz.

Afganistan’da Ramazan Ayı Çalışmalarımız Sürüyor

Bu yıl Ramazan ayında yine iftar organizasyonu çalışmalarımız devam ediyor. Milliyeti veya kültürel geçmişi veya inancı ne olursa olsun herkese açık olan yıllık iftar organizasyonunu organize ediyor ve yönetiyoruz. Amacımız, insanları yemek ve sohbet yoluyla bir araya getirerek iyi vakit geçirebilmelerini ve ihtiyaç sahiplerinin yardım almasını sağlamak.

Afganistan’da bu Ramazan sunduğumuz iftar organizasyonları ile bunu en iyi şekilde yapmak için gayret gösteriyoruz. Derneğimiz hem gönüllülerin hem de hayırseverlerin yardımları ile iftar organizasyonu sayesinde Afganistan’daki Müslümanlara yardım etmeyi amaçlıyor. Ramazan ayının bereketini ve yardımlaşmasını en iyi şekilde yansıtmak için elimizden geleni yaptığımızdan emin olabilirsiniz.