Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Yetim Bağışı

Yetim Yardım Bağış

İnsani yardım alanında varlık sürdüren Şefkat Eli Derneği’nin bağışları arasında yetim yardım bağışı da vardır. Yetim çocukların sevindirilmesini amaçlayan bu bağış ile aileye sahip olmayan çocukların daha iyi şartlarda yaşaması adına yardımlarda bulunur. Yetim yardım bağışları gıda, eğitim, giyim, sünnet, kırtasiyelik, Kur’an-ı Kerim, ayakkabı ve sadaka bağışlarıdır.

Yetim Bağışı Nasıl Yapılır?

Yetimleri sevindirmek adına bağışta bulunmayı isterseniz online bağış ile zorluk yaşamadan bağışınız yapabilirsiniz. Yetim yardım bağışları için hazırlanmış olan online bağış sayfasında yapacağınız bağış türünü belirleyebilirsiniz. Böylelikle yapacağınız bağışın en düşük tutarını öğrenerek isterseniz belirlenen tutarda isterseniz de daha yüksek tutarda bağışınızı yapabilirsiniz. Bağış süreci sorunsuz tamamlansın isterseniz ödeme esnasındaki bilgilerinizi eksiksiz olacak şekilde girmeniz gerekir.

Yetim Yardım Bağışı Hangi Ülkelere Yapılır?

Yaptığımız yetim yardım bağışları Türkiye ve yurt dışı ülkelerinde yaşayan yetimlere ulaştırılır. Yurt dışında bulunan yetimler özellikle Suriye ve Gazze gibi savaş bölgelerinde yaşayan yetimlerdir. Ayrıca Afrika’da kıtlıkla ve insanlığa aykırı şartlarda yaşamaya çalışan yetimlere ulaştırılır. Yaptığım bağış nasıl ulaşıyor? Derseniz eğer bağışınızın ulaştığını belirten kısa mesaj ile haberdar olabilirsiniz. Ayrıca dernek tarafından kullanılmakta olan Telefon 444 33 50 ve 0216 224 2450 numaralarını arayarak yaptığınız bağış hakkındaki sorularınıza cevap alabilirsiniz.