Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Un

Un Bağışı

Savaş tehdidi altında olan ülkelerde insanların en önemli ihtiyacı ekmek oluyor. Ekmeğin üretilmesi için kullanılması gereken una ulaşılmaması mağduriyeti artıyor. Bu nedenle Şefkat Eli Derneği un bağışı kampanyası düzenleyerek insanların ekmeğe ulaşmasına yardımcı oluyor.

Bağışlar toplu un veya 1 torba un şeklinde gerçekleştirilebiliyor. Toplanan unlar Suriye’ye gönderilerek ekmek yapılması sağlanabiliyor. İnsanlar ekmeğe ulaşmasına katkı sağlamak istiyorsanız sizler de derneği aracı kılarak un bağışında bulunabilirsiniz. Un bağış süreci hakkında merak ettiklerinizi bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Un Bağışı Nasıl Yapılır?

Un bağışınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için derneğin hazırlamış olduğu online un bağışı sayfasına ulaşmanız gerekir. Bu sayfada yer alan ödeme adımlarını uygulayarak ve kişisel bilgilerinizi girerek bağışınızı kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Bağışınız tamamlandığında ödeme sayfasında işlemin başarılı olduğuna dair bir gönderi alırsınız. Suriye’deki insanların ekmek tüketebilmesine yardımcı olmak için yıl boyunca bağışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Un Bağışı İhtiyaç Sahiplerine Nasıl Ulaşır?

Un yardımı için online bağış nasıl ulaşıyor? Bağışı online olarak gerçekleştirdiğinizde bağış derneğin banka hesaplarına ulaştırılır. Bu sayede dernek bağışı kullanarak un alım ve ihtiyaç sahibi bölgelere ulaştırılmasını sağlayabilir.

Bağışın ulaşma durumu ise SMS aracılığıyla sizlere bildirilir. SMS almadığınız durumlarda 444 33 50 veya 0216 224 2450 numaralarını kullanarak bilgi alabilirsiniz.