Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Suriye Bağışı

Suriye Yardım Bağış

Suriye tam 10 senedir iç savaşla mücadele eden bir ülkedir. Ülkede savaşın şiddetle devam etmesinden dolayı pek çok insan evsiz kalmış ve insanlık dramı yaşanır. Bu nedenle Şefkat Eli Derneği Suriye için insani yardım bağışlarında bulunur.

Bağışlar derneğe yardımda bulunan hayırseverlerin bağışları aracılığıyla yapılır. Suriye’de yaşam savaşı veren insanlar için bir nebze yardımınız dokunsun isterseniz bağışlarınızla katkı sağlayabilirsiniz. Geç olmadan bağışlarınızı gönderin dernek sizlerin adına insanlara ulaştırsın.

Suriye Yardım Bağış Faaliyetlerine Nasıl Katılabilirim?

Suriye yardım faaliyetlerine bağış yaparak katılabilirsiniz. Bağış süreci bağışınızı derneğe göndermenizle başlar ve sizin adınıza Suriyelilere gerekli yardımların ulaştırılmasıyla biter. Bağışınızı gerçekleştirmek için bağış sayfasını kullanabilirsiniz.

Yapacağınız bağış miktarını belirleyerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme esnasında yazacağınız kişisel bilgiler sayesinde bağışı sizin yaptığınız anlaşılır. Ayrıca isterseniz Suriye için tekrarlı bağışı işaretleyerek bağışlarınızın her dönem iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Suriye Yardım Bağış Faaliyetlerinin Süresi Var Mı?

Suriye’de savaş 10 yıldır devam ettiği için orada yaşayan insanların yaşam kalitesi her geçen gün daha kötüye gitmektedir. Bu nedenle bölgeye ulaşan bağışların her biri değerli ve gereklidir. Bunun için süre fark etmeksizin dernek Suriye yardım bağışları toplar. Bu sayede mülteci kamplarında ve sokaklarda yaşamaya çalışan insanların kısa süreli de olsa rahatlık yaşamasına yardımcı olur. Bu nedenle ne zaman isterseniz Suriye için bağışta bulunabilirsiniz.

Yapılan Suriye Yardım Bağışlarının Ulaşım Süreci Nasıldır?

Şefkat Eli Derneği’nin hesaplarında toplanan bağış nasıl ulaşıyor? Bağışların ulaştırılması için dernek vakit kaybının yaşanmasını istemiyor. Bu nedenle bağışlar gerekli işlemlerin tamamlanmasıyla kısa sürede Suriyelilere ulaştırılıyor.

Bağışların ulaştığı kişiler ise Suriye’de işgalden kurtarılmış olan alanlarda yer alan mülteci kamplarında yaşayan insanlar oluyor. Bağışlar çocuklar, yaşlılar, kadınlar, hastalar ve erkekler olmak üzere ihtiyaç içindeki kişilerin tamamına ulaştırılmaya çalışılıyor.