Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Kış Çocuk Paketi

Kış Çocuk Paketi Bağış

Kış Çocuk Paketi derneğin soğuk kış aylarında çocuk ve yetişkinlerin üşümesini engellemek adına bağış kabul ettiği bir bağış kampanyasıdır. Kış Çocuk Paketi içerisinde soğuktan korunmak için gerekli olan Bot, Mont, Atkı, Bere ve Eldiven yer alır.

Bu ürünler sayesinde soğuktan üşüyen kişiler Mont, Atkı, Bere, Eldiven ve Botlarını giyerek ısınmaya çalışıyorlar. Yardıma muhtaç durumdaki kardeşlerinize Kış Çocuk Paketi ile ulaşmak isterseniz Şefkat Eli Derneği Kış Çocuk Paketi bağış sayfasına ulaşmalısınız.

Kış Çocuk Paketi Bağışı Nasıl Yapılır?

Bot, Mont, Atkı, Bere ve Eldiven içeren Kış Çocuk Paketi bağışında bulunmak isterseniz online bağış/ Kış Çocuk Paketi bölümünü kullanabilirsiniz. Bu bölümde yapmanız gereken ilk işlem sayfada bulunan şimdi bağış yap butonunu kullanmaktır. Böylelikle bağışınız ödemenin yapılması için sepete yüklenir ve bu sayede bağış süreci başlar.

Butona tıklamanız ardından ödeme yap bölümüne buton yardımıyla geçersiniz. Karşınıza çıkan ödeme bölümünde kişisel bilgilerinizi (ad soyad, e-posta adresi ve telefon no) ile kart bilgilerinizi (kart sahi ismi, numarası, kullanım tarihi ve güvenlik kodu) girersiniz. Bilgi girişini tamamlamanın ardından ödeme yap butonuna tıklayarak ödemenin onaylanmasını sağlayabilirsiniz.

Kış Çocuk Paketi Ne Zaman Bağışlanabilir?

Kış Çocuk Paketi kış aylarında yaşanan ihtiyacı karşılamak için hazırlanan bir Pakettir. Bu nedenle Kış Çocuk Paketi bağışlarının kış mevsimi yaklaşırken veya kış mevsiminde yapılması gerekir. Bu sayede kışın soğuğunda mağdur durumda olan insanların ihtiyaçları karşılanabilir.

Kış Çocuk Paketi Kimlere Ulaştırılır?

Kış Çocuk Paketi bağış nasıl ulaşıyor? Kimlere ulaşıyor? Kış Çocuk Paketinin bağışlanması ardından gönderilen SMS mesajı ile bağışın dernek hesabına geçtiği öğrenilebiliyor. Yapılan bağışlar derneğin belirlemiş olduğu ülke ve kentlerde soğukla mücadele eden kişilere ulaştırılıyor. Bu kişiler başta çocuklar olmak üzere dullar, kimsesizler, yoksullar ve savaş mağdurları oluyor.

Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için 7/24 bizi arayabilirsiniz.