Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Fidan

Fidan Bağışı

Bir fidan bağışlayarak geleceğe nefes olmak isterseniz Şefkat Eli Derneği tarafından düzenlenmekte olan fidan bağışı kampanyasına katılabilirsiniz. Yaptığınız bağış sayesinde ülkenin her yerinde yapılacak ağaçlandırma çalışmalarına katkı sağlayabilir ve fidanınızın ağaca dönmesine vesile olabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız bağış ile dikili ağacınızın olmasını sağlayabilirsiniz.

Fidan Bağışı Nasıl Yapılır?

Şefkat Eli Derneği fidan bağış süreci yapacağınız online bağışla tamamlanır. Bunun için dernek internet sitesini kullanarak bağış sayfasına ulaşabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fidan bağışı bölümüne girerek bağış yap butonunu tıkladığınızda bağış işlemine geçebilirsiniz.

İsterseniz bir fidan isterseniz daha fazla fidan bağışlayarak ağaçlandırma çalışmalarına katkınızı artırabilirsiniz.

Ne Zaman Fidan Bağışında Bulunabilirim?

Şefkat Eli Derneği’nin geleceğe nefes olacak ağaçların kazandırılması için düzenlemiş olduğu fidan bağış kampanyası yıl boyu devam edecek bir projedir. Bu nedenle bağış yapmak istediğiniz tarihte bağışınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yaptığınız bağış nasıl ulaşıyor? Ve dikim ne zaman gerçekleşiyor? Gibi sorularınız varsa cevaplarını dernek iletişim numaralarını kullanarak öğrenebilirsiniz.

Ayrıca bağışınızı yaptığınız tarih itibariyle telefonunuza gönderilen mesajla bağışın ulaştığını öğrenme imkanı bulabilirsiniz.