Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Cami ve Mescit

Cami Ve Mescit Bağışı

İnsanların İslam dinini öğrenmeleri ve ibadetlerini ibadethanelerde yapabilmeleri için cami ve mescit projesi Şefkat Eli Derneği tarafından düzenlenir. Bu proje hayırsever insanların yaptıkları bağışlarla hayata geçirilir. Sizler de yaptığınız bağışlarla Müslümanlara ait yeni ibadethanelerin yapılmasına katkı sağlamak isterseniz bağış sayfasından yararlanabilirsiniz.

Cami Ve Mescit Yapımı İçin Bağış Nasıl Yapılır?

Müslümanların ibadethane sıkıntısını ortadan kaldırmak amacıyla gerçekleştirilen cami ve mescit projesi yapacağınız bağışla daha kısa sürede tamamlanabilir. Projeye bağış yapmak için belirlenmiş bağış tutarını ödemeniz gerekir.

Bu bağışı bir defa yapmanız mümkün olduğu gibi birden fazla bağışı da yapabilirsiniz. Tercih ettiğiniz tutarı belirledikten sonra ödeme için talep edilen kimlik bilgileri ile kart bilgilerini girerek bağış işlemini tamamlayabilirsiniz. Yapmış olduğunuz bağışın sıkıntısız hesaba aktarıldığı bilgisini de telefonunuza iletilen mesajdan öğrenebilirsiniz.

Cami Ve Mescit Bağışı Ne Zaman Yapılır?

Afrika ülkelerinde ibadethane sıkıntısını gidermek için hayata geçirilen cami ve mescit projesine bağış süreci 365 gün boyunca devem eder. Bu nedenle projeye bağış yapmayı istiyorsanız istediğiniz herhangi bir günde dernek sayfasından bağış sayfasına ulaşarak bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bağışlarınızı online yapmak istemezseniz derneğin bankalarda bulunan hesap numaralarından ve ana şubesinden yararlanabilirsiniz.

Bağış İle Cami Ve Mescit Nereye Yapılır?

Cami ve mescit projesine bağış nasıl ulaşıyor? Bağışlarla nerelere cami ve mescit yapılıyor? Dernek cami ve mescit projesini gerçekleştirmek için Afrika ülkelerini tercih ediyor. Bu ülkelerde Müslümanların ibadet etmelerinin engellenmesi ve ibadet alanlarının tahrip edilmiş halde bulunması Afrika’nın öncelikli olmasını sağlıyor. Proje dernek personel ve gönüllülerinin yaptıkları araştırmalar neticesinde en fazla ihtiyaç duyulan bölgeden başlanarak hayata geçiriliyor.