Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Büyük Külliye Bağışı

Büyük Külliye Projesi Bağışı

Şefkat Eli Derneği’nin kalıcı eserler ortaya koymak ve yarar sağlamak amacıyla yaptığı projelerden birisi büyük külliye projesidir. Külliye yapımını kapsayan bu proje sayesinde yapılacak külliyenin eğitim, barınma ve sağlık gibi ihtiyaçları karşılaması planlanır. Projelerini yapılan bağışlarla yürüten dernek projeyi tamamlamak için hayırseverlerin yapacağı bağışları beklemektedir.

Büyük Külliye Projesi Bağışı Nasıl Olur?

İlim, irfan ve tedavi yuvası olarak kullanılacak büyük külliye projesine bağışta bulunarak büyük sevap işleyebilirsiniz. Bu külliye tamamlandığında pek çok çocuğun Kur’an-ı Kerim’i öğrenmesi, barınması ve eğitimlerini tamamlaması mümkün olacaktır.

Projeye bağış süreci sizin sayenizde hızlanabilir. Projeye genel bağış yapabileceğiniz gibi tuğla ve çimento bağışında bulunarak malzeme ihtiyacını da karşılayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken külliye projesi için yapacağınız bağışı seçmek ve bağış için gereken ödemeyi yapmaktır.

Büyük Külliye Projesi Bağışı Ne Zaman Olur?

Şefkat Eli Derneği tarafından büyük külliye projesi Çad’da devam eden bir projedir. Külliyenin yapımının tamamlanması ve kullanıma açılması için gerekli bağışın toplanması gerekir. Bu nedenle projeye bağış yapmayı düşünüyorsanız hemen yapabilir ve yaptığınız bağışla külliyeye tuğla, çimento ve diğer malzemelerin alınmasını sağlayabilirsiniz.

Büyük Külliye Projesi Bağışı Nereye Ulaşır?

Derneğin güncel büyük külliye projesi Çad’da devam ediyor. Bu nedenle bağış nasıl ulaşıyor? Nereye ulaşıyor? Sorularınızın cevabı Çad olacaktır. Bu projenin tamamlanması ve hayırseverlerin yardımıyla derneğin yeni külliyeler yapması da mümkündür. Sizlerin yapacağı bağışlar derneğin hesabında toplanarak külliye için gereken ihtiyaçların karşılanması sağlanır. Projeye dair detayları ve tamamlanma bilgisini ise derneğin 444 33 50 şeklindeki mobil hattını arayarak öğrenebilirsiniz.