Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Bisiklet

Bisiklet Bağışı

Şefkat Eli Derneği bağış projeleri arasında bulunan bisiklet bağışı için bağış yapmak isterseniz sayfayı inceleyebilirsiniz. Bağışı nasıl yapacağınız ve bağış süreci hakkında merak ettikleriniz öğrenebilirsiniz;

Bisiklet Bağışı Nedir?

Bisiklet bağışı Afrika ülkelerindeki geçim ve ulaşım sorununa kalıcı çözüm bulmak amacıyla dernek tarafından düzenlenen bağış kampanyasıdır. Kampanya sayesinde Afrika’daki kişilere dağıtılan bisikletler uzak yerlerde bulunan suya ulaşımı sağlar. Böylelikle su ihtiyacı karşılanabilir. Ayrıca bisiklet vasıtası ile su ve yiyecek satışı ile yük taşıma gibi işler yapılabilir. Bu da bisikletlerin geçim kaynağı olmasını sağlar.

Bisiklet Bağışı İçin Ne Yapmak Gerekir?

Bisiklet bağışında bulunmak isterseniz şimdi bağış yap butonundan yararlanabilirsiniz. Bu buton sayesinde bağışınız bağış sepetine eklenir. Ödeme işlemini tamamladığınızda da bir kişiye geçim kaynağı olacak bisikleti bağışlamış olursunuz.

Bisiklet bağışını gerçekleştirmek için Ödeme sayfasında ilk olarak ad - soyad, telefon ve e-mail adresi gibi kişisel bilgilerinizi girersiniz. Bu bilgilerin ardından bağışı tekrarlı yapmak isterseniz tekrarlı bağışı işaretleyip varsa bağış notunu yazarsınız. Bu işlemleri bitirdikten sonra kart numarası, güvenlik kodu, kart tarihi ve kart sahibi gibi kart bilgilerini girersiniz. Ödemeyi de onayladığınızda bağış işlemi sorunsuz olarak gerçekleştirmiş olur.

Bisiklet Bağışı Tarihleri Nedir?

Afrika ülkelerinde ulaşım ve geçim kaynağı olarak bisiklet bağışlamak isterseniz 7/24 online bağış yapmanız mümkündür. Yıl boyunca istediğiniz saat ve tarihte bağışınızı gerçekleştirebilir ve insanlara bisikletlerin ulaşmasına vesile olabilirsiniz.

Bisiklet Bağışı Ulaşma Durumunu Nasıl Öğrenebilirim?

Dernekler aracılığıyla yapılan bağışlarda bağış nasıl ulaşıyor? En önemli sorudur. Şefkat Eli Derneği yapılan bağışların en doğru adrese ulaşması için gerekli araştırma çalışmalarını yapar ve bağışlar toplandıkça vakit kaybetmeden ulaşmasını sağlar. Bağışın yapılmasının ardından kişilere SMS veya video gönderimi yaparak bağışlarının ulaştığı konusunda da bilgilendirir. Mesaj almayanlar ise dernek iletişim numarasını kullanarak bağışları hakkında bilgi alabilirler.